BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

19. 5. 2021 webinář BNS - Lidské zdroje

Zveme Vás na webinář, kde představíme řešení BNS - Lidské zdroje, které svými chytrými analýzami zaujme nejen HR manažery a specialisty. Toto zcela nové pojetí práce s HR daty pomáhá modelovat budoucí mzdové náklady podle různých scénářů.

Samoobslužné řešení pro krátkodobé cash flow

Opatření zavedená v souvislosti s ochranou zdraví obyvatelstva před nákazou koronavirem vystavila řadu firem i celých odvětví bezprecedentnímu rozkolísání a poklesu příjmů. Vzniklá situace dokonale prověřuje schopnost firem plánovat a řídit především své krátkodobé cash flow. Teprve s nástupem koronakrize si řada firem totiž uvědomila své nedostatky v této agendě.

Skvělé Tableau novinky

Již žádné minimální množství licencí produktů Tableau Explorer, Viewer, Data Management a Server Management

V MALL Group podporuje controllingové plánování a reporting BNS

Vznik holdingu MALL Group v červenci 2016 spojením Netretail Holdingu (entity MALL v šesti zemích) se skupinou E-commerce Holding (mj. společnosti CZC.cz, Vivantis, Košík) postavil oddělení skupinového controllingu před nové výzvy. Každá ze společností měla jiný účetní systém a jinou metodiku reportingu a účtování. Získat konzistentní data napříč skupinou bylo velmi komplikované. „Když se mě management zeptal, jaké jsme minulý rok měli náklady na IT napříč celou skupinou, zjišťovali jsme odpověď téměř dva dny,“ usmívá se při vzpomínce na situaci před nasazením BNS Leoš Brabec, ředitel controllingu MALL Group.

Účetní konsolidaci si teď v MALL Group opravdu užívají

MALL Group úspěšně nasadila systém BNS pro podporu procesu účetní konsolidace a vypořádání vnitroskupinových vztahů. Modul Konsolidace představuje v systému BNS nástroj pro kompletní pokrytí procesů zpracování finančních konsolidovaných výkazů včetně konsolidovaných tabulek do přílohy účetní závěrky.

Dashboardy v BNS 4.0 přinášejí komfort do prezentací

Dashboardy v BNS 4.0 zachycují ucelený obraz o výkonnosti firmy a díky vizuálnímu zobrazení lze rychle a efektivně reagovat na nastalé skutečnosti. Díky funkcionalitě „Prezentační mód“ získávají pravidelné porady zcela jinou, mnohem pohodlnější dimenzi.