BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

Dashboardy v BNS 4.0 přinášejí komfort do prezentací

Dashboardy v BNS 4.0 zachycují ucelený obraz o výkonnosti firmy a díky vizuálnímu zobrazení lze rychle a efektivně reagovat na nastalé skutečnosti. Díky funkcionalitě „Prezentační mód“ získávají pravidelné porady zcela jinou, mnohem pohodlnější dimenzi.

Magazín Navigátor prosinec/2020

  • Účetní konsolidace v MALL Group
  • Finkeeper: samoobslužné řešení pro krátkodobé cash-flow
  • BNS se šíří Agrofertem, už je v Penamu a v bude i v United Bakeries
  • Europasta řídí prodejní akce nově pomocí systému BNS
  • SHP Group nasazuje BNS pro controllingové řízení
  • Růst Kovárny VIVY podporuje BNS
  • Implementace systému Tableau ve Sberbank CZ

TAURIS a. s.: Díky BNS nyní plánujeme naplno

Děkujeme panu František Oravkin ze společnosti Tauris Group za podporu a pomoc s nastartováním procesu revize tvorby plánů prodeje tak, aby byl plně pokryt funkcionalitou manažerského systému #BNS s modulem Prodejní výkonnosti. Procesně tak jde o přechod od původních metod plánování v akvizované společnosti RYBA Košice, spol. s r.o. na nový model plánování skupiny TAURIS.

Automatický reporting v Taurisu

Ve společnosti TAURIS, a.s. jsme nasadili novou funkcionalitu manažerského systému BNS - automatický reporting. Společnost tím zamýšlí zjednodušit dostupnost reportingu potřebného pro porady či sledování klíčových ukazatelů a zajistit, aby jejich distribuce zodpovědným pracovníkům probíhala automaticky.

Rozhovor s Janem Matúšem

Právě vyšel zajímavý rozhovor na téma řízení podnikového cash flow v době krize s naším controllingovým specialistou Janem Matúšem. Otázky pokládal Dan Báča, který je mimo jiné senior konzultantem Controller Institutu. Pokud Vás tato oblast podnikového řízení zajímá více, můžete si sdílené poznatky prakticky vyzkoušet “na živo” v rámci naší demo ukázky. Na září připravujeme samoobslužné řešení pro řízení cash flow v podniku nebo videokonferenci na téma: “Jak snadno a rychle aktualizovat ve výhledech dlouhodobé cash flow”. Sledujte nás na LinkedInu, tak ať vám nic neunikne.

Do čeho investovala skupina DEK v době finanční krize v roce 2009 a jak dnes zvládá současnou koronavirovou krizi?

Když v roce 2009 většina firem škrtala investice, DEK šel proti proudu a investoval – do změny procesů a do systémů. V té době byly konsolidované tržby skupiny něco málo přes 6 mld. Kč a nebyla tak známá. Vedení společnosti bylo přesvědčeno, že až krize skončí, bude rozhodovat rychlost a připravenost na nové tržní prostředí. Investice v době krize se firmě vyplatila. V současné době jsou konsolidované tržby skupiny přes 20 mld. Kč a skupina DEK Stavebniny je absolutně dominantním hráčem na českém trhu se stavebninami, o které se píše v prestižních médiích. Na plavbu plnou náročných rozhodování a rizik v průběhu posledních jedenácti let jsme se zeptali Ing. Jana Bolka, finančního ředitele skupiny DEK, který drží finanční kormidlo skupiny DEK od roku 2011.