BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

Tableau kurz na VŠE

Již třetím rokem jsme se podíleli na pořádání kurzu Tableau na VŠE v Praze v rámci DS&BI Akademie.

Studenti ČVUT začali k přípravě na reálný život manažerů využívat simulační hru

V učebně nezbylo ani jedno volné místo. Ve čtvrtek 7. listopadu byla ve spolupráci se společností INEKON SYSTEMS na Fakultě strojní ČVUT jako na první české univerzitě zařazena výuka strategického a finančního plánování a analýzy s využitím herní simulace Business Navigation Game. Studenti si tak mohou od včerejška vyzkoušet, jak skutečně bude vypadat jejich práce manažerů v oblasti plánování a controllingu a jak obstojí v konkurenčním prostředí.

Magazín Navigátor 1/2019

  • Václav Novák: Rozvoj znamená mít v týmu skvělého umělce a schopné řemeslníky
  • Už více než 20 % našich zákazníků má BNS 4.0
  • Zábavná hra umožní, aby studenti byli ještě lépe připraveni pro budoucí praxi
  • Inekon Tableau Forum otevírá dveře poznání
  • Po společnosti LINET bude BNS používat i BORCAD Medical

OSTROJ: S digitalizací procesů přichází i BNS

Společnost OSTROJ je jednou z nejstabilnějších firem nejen v Moravskoslezském regionu, ale i v celé České republice. Řadí se mezi nejvýznamnější výrobce v sortimentu důlních zařízení pro všechny podmínky dobývání v hlubinných dolech a dalších strojírenských produktů. Její důlní zařízení jsou využívána po celém světě.

Business Navigation Game už i pro lidi z praxe

Zástupci tří vysokých škol: Hochschule Wismar, University of Applied Sciences, Business and Design; ČVUT v Praze, Fakulta strojního inženýrství, Katedry managementu a ekonomiky a VŠE v Praze, Fakulty informatiky a statistiky, Katedry informačních technologií se setkali s vedením společností Controller Institute, CAFIN a INEKON SYSTEMS na palubě lodní restaurace v centru Prahy. Diskutovali zde o budoucích krocích ve vývoji hry BUSINESS NAVIGATION GAME (BNS-LUDUS) a jejího uplatnění ve vzdělávání vysokoškolských studentů a profesionálů v oboru podnikání.

Parner HRka 2019

Naše firma byla partnerem 3. ročníku úspěšné HR konference „HRko 2019“, která proběhla 17. 10. 2019 v Ostravě (Dolní Oblast Vítkovice). Pokud jste se zastavili na našem stánku, mohli jste se seznámit s naším přístupem při plánování lidských zdrojů a mzdových prostředků, současně jsme Vám předvedli analytické možnosti HR oblasti v podání světového lídra vizualizace dat, nástroje Tableau.