BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

novinky

Představení verze BNS 4.0

Seminář je určen pro naše zákazníky, kteří se nezúčastnili letošní konference Business Navigation Days. Na programu bude představení BNS Portálu řady 4 (s integrovaným webovým klientem BNS) a novým desktop klientem BNS-AB ve verzi 4.0. Samozřejmostí nové řady BNS 4.0 je mnoho zlepšení a novinek, které Vám rádi představíme.

BND v roce 2019 zaujala novou verzí BNS 4.0 a řadou praktických ukázek

Poprvé ve své historii nesla konference Business Navigation Days označení „Uživatelská konference BNS“. Křesla nádherného Historického a Rytířského sálu hotelu Zámek Valeč na Vysočině obsadili většinou finanční ředitelé, manažeři controllingu a další specialisté zákazníků BNS. Celé dva dny mohli vstřebávat praktické zkušenosti jak od svých profesních kolegů, tak od konzultantů INEKON SYSTEMS, kteří se ve svých vystoupeních zaměřili na moduly BNS a jejich pokročilé plánovací a analytické funkce.

Stěhujeme se!

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 4. 2019 nás najdete na nové adrese: Jankovcova 1569/2c, Praha 7, v budově Lighthouse, 5.patro.

Kompletní program BND 2019

Letos poprvé jsme připravili dvoudenní konferenci BUSINESS NAVIGATION® DAYS 2019 speciálně pro naše zákazníky. Program si budete moci vybrat ze dvou paralelních sekcí tak, aby co nejlépe vyhovoval právě Vašim potřebám. Příběhy finančních ředitelů a controllerů o tom, jak využívají konkrétní moduly BNS při řešení plánovacích a analytických úloh doplní o nejnovější poznatky i konzultanti INEKON SYSTEMS. Letošní ročník bude navíc oslavou přelomové verze BNS 4.0., na kterou se společně s vámi moc těšíme.

Magazín Navigátor 1/2018

  • Chtějte MIS, který pomůže s taktikou i strategií
  • Home Credit: S Tableau dosáhneme analýzy nejrychleji
  • Jan Matúš z Tawesca: BNS přináší profesionalitu do MIS
  • Představujeme BNS 4.0