BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

TAURIS a. s.: Díky BNS nyní plánujeme naplno

Děkujeme panu František Oravkin ze společnosti Tauris Group za podporu a pomoc s nastartováním procesu revize tvorby plánů prodeje tak, aby byl plně pokryt funkcionalitou manažerského systému #BNS s modulem Prodejní výkonnosti. Procesně tak jde o přechod od původních metod plánování v akvizované společnosti RYBA Košice, spol. s r.o. na nový model plánování skupiny TAURIS.

Automatický reporting v Taurisu

Ve společnosti TAURIS, a.s. jsme nasadili novou funkcionalitu manažerského systému BNS - automatický reporting. Společnost tím zamýšlí zjednodušit dostupnost reportingu potřebného pro porady či sledování klíčových ukazatelů a zajistit, aby jejich distribuce zodpovědným pracovníkům probíhala automaticky.

Rozhovor s Janem Matúšem

Právě vyšel zajímavý rozhovor na téma řízení podnikového cash flow v době krize s naším controllingovým specialistou Janem Matúšem. Otázky pokládal Dan Báča, který je mimo jiné senior konzultantem Controller Institutu. Pokud Vás tato oblast podnikového řízení zajímá více, můžete si sdílené poznatky prakticky vyzkoušet “na živo” v rámci naší demo ukázky. Na září připravujeme samoobslužné řešení pro řízení cash flow v podniku nebo videokonferenci na téma: “Jak snadno a rychle aktualizovat ve výhledech dlouhodobé cash flow”. Sledujte nás na LinkedInu, tak ať vám nic neunikne.

Do čeho investovala skupina DEK v době finanční krize v roce 2009 a jak dnes zvládá současnou koronavirovou krizi?

Když v roce 2009 většina firem škrtala investice, DEK šel proti proudu a investoval – do změny procesů a do systémů. V té době byly konsolidované tržby skupiny něco málo přes 6 mld. Kč a nebyla tak známá. Vedení společnosti bylo přesvědčeno, že až krize skončí, bude rozhodovat rychlost a připravenost na nové tržní prostředí. Investice v době krize se firmě vyplatila. V současné době jsou konsolidované tržby skupiny přes 20 mld. Kč a skupina DEK Stavebniny je absolutně dominantním hráčem na českém trhu se stavebninami, o které se píše v prestižních médiích. Na plavbu plnou náročných rozhodování a rizik v průběhu posledních jedenácti let jsme se zeptali Ing. Jana Bolka, finančního ředitele skupiny DEK, který drží finanční kormidlo skupiny DEK od roku 2011.

Zachraňte svoje CASH FLOW!

Uvědomujeme si závažnost současné situace a proto jsme pro naše zákazníky připravili modul Pohledávky a závazky za speciálních podmínek. Modul slouží pro chytré řízení příjmů a výdajů, jejich prioritizace a včasné rozhodnování. Nepřekvapí vás tak zhoršená platební morálka zákazníků.

Writeback Extension v Tableau

V plně funkční demo verzi nabízí INEKON SYSTEMS writeback, který dodává nové rozměry rozšíření extension v Tableau. Byl představen na konferenci IT4FIN pořádané společností CAFIN a v současné době se již zavádí u prvních zákazníků.