BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

novinky

BND v roce 2019 zaujala novou verzí BNS 4.0 a řadou praktických ukázek

Poprvé ve své historii nesla konference Business Navigation Days označení „Uživatelská konference BNS“. Křesla nádherného Historického a Rytířského sálu hotelu Zámek Valeč na Vysočině obsadili většinou finanční ředitelé, manažeři controllingu a další specialisté zákazníků BNS. Celé dva dny mohli vstřebávat praktické zkušenosti jak od svých profesních kolegů, tak od konzultantů INEKON SYSTEMS, kteří se ve svých vystoupeních zaměřili na moduly BNS a jejich pokročilé plánovací a analytické funkce.

Stěhujeme se!

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 4. 2019 nás najdete na nové adrese: Jankovcova 1569/2c, Praha 7, v budově Lighthouse, 5.patro.

Kompletní program BND 2019

Letos poprvé jsme připravili dvoudenní konferenci BUSINESS NAVIGATION® DAYS 2019 speciálně pro naše zákazníky. Program si budete moci vybrat ze dvou paralelních sekcí tak, aby co nejlépe vyhovoval právě Vašim potřebám. Příběhy finančních ředitelů a controllerů o tom, jak využívají konkrétní moduly BNS při řešení plánovacích a analytických úloh doplní o nejnovější poznatky i konzultanti INEKON SYSTEMS. Letošní ročník bude navíc oslavou přelomové verze BNS 4.0., na kterou se společně s vámi moc těšíme.

Má mozek ještě šanci?

Chcete vědět, co je umělá inteligence a jak ovlivní vaše podnikání? Chcete se inspirovat možnostmi využití stále rostoucích objemů dat pro podporu rozhodování? Pak je tato konferece určená prácě pro Vás!

Magazín Navigátor 1/2018

  • Chtějte MIS, který pomůže s taktikou i strategií
  • Home Credit: S Tableau dosáhneme analýzy nejrychleji
  • Jan Matúš z Tawesca: BNS přináší profesionalitu do MIS
  • Představujeme BNS 4.0