BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

Writeback Extension v Tableau

V plně funkční demo verzi nabízí INEKON SYSTEMS writeback, který dodává nové rozměry rozšíření extension v Tableau. Byl představen na konferenci IT4FIN pořádané společností CAFIN a v současné době se již zavádí u prvních zákazníků.

Tableau kurz na VŠE

Již třetím rokem jsme se podíleli na pořádání kurzu Tableau na VŠE v Praze v rámci DS&BI Akademie.

Studenti ČVUT začali k přípravě na reálný život manažerů využívat simulační hru

V učebně nezbylo ani jedno volné místo. Ve čtvrtek 7. listopadu byla ve spolupráci se společností INEKON SYSTEMS na Fakultě strojní ČVUT jako na první české univerzitě zařazena výuka strategického a finančního plánování a analýzy s využitím herní simulace Business Navigation Game. Studenti si tak mohou od včerejška vyzkoušet, jak skutečně bude vypadat jejich práce manažerů v oblasti plánování a controllingu a jak obstojí v konkurenčním prostředí.

Magazín Navigátor 1/2019

  • Václav Novák: Rozvoj znamená mít v týmu skvělého umělce a schopné řemeslníky
  • Už více než 20 % našich zákazníků má BNS 4.0
  • Zábavná hra umožní, aby studenti byli ještě lépe připraveni pro budoucí praxi
  • Inekon Tableau Forum otevírá dveře poznání
  • Po společnosti LINET bude BNS používat i BORCAD Medical

OSTROJ: S digitalizací procesů přichází i BNS

Společnost OSTROJ je jednou z nejstabilnějších firem nejen v Moravskoslezském regionu, ale i v celé České republice. Řadí se mezi nejvýznamnější výrobce v sortimentu důlních zařízení pro všechny podmínky dobývání v hlubinných dolech a dalších strojírenských produktů. Její důlní zařízení jsou využívána po celém světě.

Business Navigation Game už i pro lidi z praxe

Zástupci tří vysokých škol: Hochschule Wismar, University of Applied Sciences, Business and Design; ČVUT v Praze, Fakulta strojního inženýrství, Katedry managementu a ekonomiky a VŠE v Praze, Fakulty informatiky a statistiky, Katedry informačních technologií se setkali s vedením společností Controller Institute, CAFIN a INEKON SYSTEMS na palubě lodní restaurace v centru Prahy. Diskutovali zde o budoucích krocích ve vývoji hry BUSINESS NAVIGATION GAME (BNS-LUDUS) a jejího uplatnění ve vzdělávání vysokoškolských studentů a profesionálů v oboru podnikání.