BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

BNS se šíří Agrofertem, už je v Penamu a bude i v United Bakeries

Všechno odstartovalo již v srpnu roku 2009. Právě tehdy začalo controllingové oddělení skupiny AGROFERT využívat Business Navigation System (BNS) pro oblast manažerské konsolidace nad daty svých dceřiných společností. Z výrobních společností pak byla první Synthesia, která začala využívat BNS pro řízení prodejní výkonnosti. Následně bylo na podporu a automatizaci reportingu pro oblast financí a údržby zavedeno BNS v Lovochemii. Implementace pokračovala i do dalších společností chemické divize, jako jsou Preol nebo Duslo. Nyní se BNS prosadilo v další divizi, tentokrát potravinářské – ve skupině Penam. O tom, proč se systém na podporu podnikového řízení od INEKON SYSTEMS šíří napříč firmami koncernu AGROFERT jsme si povídali s Janem Stoklasou, finančním ředitelem Lovochemie a členem představenstva společnosti Penam.

Digitalizace obchodních procesů zvýší razantně ziskovost podnikání

INEKON SYSTEMS a NetDirect, který se zabývá tvorbou e-shopových, SaaS a portálových řešení a tvorbou webových stránek, se dohodli na strategické spolupráci. Díky vzájemné synergii již probíhá první pilotní projekt u tuzemského zákazníka s potenciálem přesahu i do zahraničí.

Konzultant pro manažerské systémy

Do našeho týmu hledáme konzultanta pro manažerské informační systémy:

Specialista technické podpory

Do našeho IT týmu hledáme posilu na pozici Specialista technické podpory.

19. 5. 2021 webinář BNS - Lidské zdroje

Zveme Vás na webinář, kde představíme řešení BNS - Lidské zdroje, které svými chytrými analýzami zaujme nejen HR manažery a specialisty. Toto zcela nové pojetí práce s HR daty pomáhá modelovat budoucí mzdové náklady podle různých scénářů.