BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

novinky

Stěhujeme se!

Dovolujeme si Vás informovat, že od 1. 4. 2019 nás najdete na nové adrese: Jankovcova 1569/2c, Praha 7, v budově Lighthouse, 5.patro.

Kompletní program BND 2019

Letos poprvé jsme připravili dvoudenní konferenci BUSINESS NAVIGATION® DAYS 2019 speciálně pro naše zákazníky. Program si budete moci vybrat ze dvou paralelních sekcí tak, aby co nejlépe vyhovoval právě Vašim potřebám. Příběhy finančních ředitelů a controllerů o tom, jak využívají konkrétní moduly BNS při řešení plánovacích a analytických úloh doplní o nejnovější poznatky i konzultanti INEKON SYSTEMS. Letošní ročník bude navíc oslavou přelomové verze BNS 4.0., na kterou se společně s vámi moc těšíme.

Registrační formulář BND 2019

Registrujte se na konferenci BND 2019 konané 25. - 26. 4. 2019 na Hotel Zámek Valeč.

Má mozek ještě šanci?

Chcete vědět, co je umělá inteligence a jak ovlivní vaše podnikání? Chcete se inspirovat možnostmi využití stále rostoucích objemů dat pro podporu rozhodování? Pak je tato konferece určená prácě pro Vás!

Magazín Navigátor 1/2018

  • Chtějte MIS, který pomůže s taktikou i strategií
  • Home Credit: S Tableau dosáhneme analýzy nejrychleji
  • Jan Matúš z Tawesca: BNS přináší profesionalitu do MIS
  • Představujeme BNS 4.0

Změňte vizi ve výnosný digitální podnik

„Pokud známe vizi podniku, dosahuje náš společný projekt návratnosti ve stovkách procent,“ hovoří o přínosech manažerských systémů výkonný ředitel a jednatel společnosti Inekon Systems Jan Hušek a dodává: „U řady našich zákazníků dochází k zásadnímu zlepšení ukazatele tzv. financial forecast accuracy s přesností vysoko nad 95 procent.“

Přečtěte si celý rozhovor.