BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

Do čeho investovala skupina DEK v době finanční krize v roce 2009 a jak dnes zvládá současnou koronavirovou krizi?

Když v roce 2009 většina firem škrtala investice, DEK šel proti proudu a investoval – do změny procesů a do systémů. V té době byly konsolidované tržby skupiny něco málo přes 6 mld. Kč a nebyla tak známá. Vedení společnosti bylo přesvědčeno, že až krize skončí, bude rozhodovat rychlost a připravenost na nové tržní prostředí. Investice v době krize se firmě vyplatila. V současné době jsou konsolidované tržby skupiny přes 20 mld. Kč a skupina DEK Stavebniny je absolutně dominantním hráčem na českém trhu se stavebninami, o které se píše v prestižních médiích. Na plavbu plnou náročných rozhodování a rizik v průběhu posledních jedenácti let jsme se zeptali Ing. Jana Bolka, finančního ředitele skupiny DEK, který drží finanční kormidlo skupiny DEK od roku 2011.

Zachraňte svoje CASH FLOW!

Uvědomujeme si závažnost současné situace a proto jsme pro naše zákazníky připravili modul Pohledávky a závazky za speciálních podmínek. Modul slouží pro chytré řízení příjmů a výdajů, jejich prioritizace a včasné rozhodnování. Nepřekvapí vás tak zhoršená platební morálka zákazníků.

Writeback Extension v Tableau

V plně funkční demo verzi nabízí INEKON SYSTEMS writeback, který dodává nové rozměry rozšíření extension v Tableau. Byl představen na konferenci IT4FIN pořádané společností CAFIN a v současné době se již zavádí u prvních zákazníků.

Tableau kurz na VŠE

Již třetím rokem jsme se podíleli na pořádání kurzu Tableau na VŠE v Praze v rámci DS&BI Akademie.

Studenti ČVUT začali k přípravě na reálný život manažerů využívat simulační hru

V učebně nezbylo ani jedno volné místo. Ve čtvrtek 7. listopadu byla ve spolupráci se společností INEKON SYSTEMS na Fakultě strojní ČVUT jako na první české univerzitě zařazena výuka strategického a finančního plánování a analýzy s využitím herní simulace Business Navigation Game. Studenti si tak mohou od včerejška vyzkoušet, jak skutečně bude vypadat jejich práce manažerů v oblasti plánování a controllingu a jak obstojí v konkurenčním prostředí.

Magazín Navigátor 1/2019

  • Václav Novák: Rozvoj znamená mít v týmu skvělého umělce a schopné řemeslníky
  • Už více než 20 % našich zákazníků má BNS 4.0
  • Zábavná hra umožní, aby studenti byli ještě lépe připraveni pro budoucí praxi
  • Inekon Tableau Forum otevírá dveře poznání
  • Po společnosti LINET bude BNS používat i BORCAD Medical