BNS pro střední a velké podniky

Plánujte a analyzujte
shora i zdola,
kdykoli a rychle

Tableau pro každou společnost

Nečekejte na odpovědi,
když je můžete mít
hned

Navigační workshop pro jednotný pohled

Zjistěte,
co přesně vám pomůže
při řízení firmy

Novinky

IT pro FINANCE 2021 a jak efektivně řídit HR pomocí BNS

I letos vystoupíme na konferenci IT pro FINANCE 2021, kde vám Jan Hušek z INEKON SYSTEMS a Dalibor Tomšů z Krajské správy a údržby silnic Vysočiny představí Jak efektivně řídit HR pomocí BNS.

Naši BI specialisté vám na workshopu zase vysvětlí proč začít využívat AI - Einstein Discovery v Tableau ještě dnes.

Těšíme se na vás již 14. října 2021. Klikněte a přihlaste se ještě dnes.

24. Controllingové fórum

Zveme Vás na vystoupení Jana Huška z INEKON SYSTEMS a Tomáše Nekvapila z Controller Institut na 24. Controllingovém fóru, které proběhne 16. – 17. září 2021.

V rámci našeho úvodního workshopu, který začíná 16. 9. v 9:30, Vám představíme přístupy, jak řešíme:
• Kalkulace komplexních produkčních sazeb (ve výrobě: sazeb strojů) s pokročilým rozvrhováním.
• Kalkulace TD-ABC s možností modelování nákladových toků.

Na závěr workshopu Vás čeká zamyšlení i zajímavé ceny v rámci controllingového příkladu na téma "O kolik by bylo možné snížit ceny výrobků díky propočtené nákladové úspoře, pramenící z lepšího vytížení kapacit".

BNS se šíří Agrofertem, už je v Penamu a bude i v United Bakeries

Všechno odstartovalo již v srpnu roku 2009. Právě tehdy začalo controllingové oddělení skupiny AGROFERT využívat Business Navigation System (BNS) pro oblast manažerské konsolidace nad daty svých dceřiných společností. Z výrobních společností pak byla první Synthesia, která začala využívat BNS pro řízení prodejní výkonnosti. Následně bylo na podporu a automatizaci reportingu pro oblast financí a údržby zavedeno BNS v Lovochemii. Implementace pokračovala i do dalších společností chemické divize, jako jsou Preol nebo Duslo. Nyní se BNS prosadilo v další divizi, tentokrát potravinářské – ve skupině Penam. O tom, proč se systém na podporu podnikového řízení od INEKON SYSTEMS šíří napříč firmami koncernu AGROFERT jsme si povídali s Janem Stoklasou, finančním ředitelem Lovochemie a členem představenstva společnosti Penam.

Digitalizace obchodních procesů zvýší razantně ziskovost podnikání

INEKON SYSTEMS a NetDirect, který se zabývá tvorbou e-shopových, SaaS a portálových řešení a tvorbou webových stránek, se dohodli na strategické spolupráci. Díky vzájemné synergii již probíhá první pilotní projekt u tuzemského zákazníka s potenciálem přesahu i do zahraničí.

Konzultant pro manažerské systémy

Do našeho týmu hledáme konzultanta pro manažerské informační systémy: